aif-ukraine.kiev.ua

8 найкорисніших напоїв

Зміцнити свою імунну систему і поліпшити настрій Ви можете за допомогою цих восьми оздоровчих напоїв. Плюс знизити ризик онкології. Свіжі статті про наше здоров’я читайте за посиланням. 

Зелений чай

Коли Ви замислюєтеся про найбільш корисних для здоров’я напоях, в голову відразу приходить вода; але є й інші корисні рідини, якими варто доповнити Вашу дієту. Деякі напої володіють дивовижною силою для здоров’я – допомагають впоратися з незначними вадами і навіть захистити від серйозних хвороб, таких як остеопороз.

Користь: знижує ризик остеопорозу, раку, хвороб серця і шлункових кольок. Зелений чай містить велику концентрацію флавоноїдів і поліфенолів, натуральних антиоксидантів, які захищають клітини від канцерогенів (викликають рак) і перешкоджають зростанню пухлин за рахунок нейтралізації вільних радикалів в організмі. Антиоксиданти, що містяться в чаї, допомагають захистити серце завдяки розслабленню кровоносних судин і перешкоджаючи появі тромбів, які призводять до серцевих нападів і інсультів. Зелений чай також містить фторид, зміцнює зуби; флавоноїди також сприяють зміцненню кісток, допомагаючи знизити ризик остеопорозу і руйнування зубів.

Калорії: 0

8 найкорисніших напоїв

М’ятний чай

Користь: послаблює коліки і допомагає запобігти нетравлення шлунка. М’ята володіє хорошим спазмолітичним ефектом, тому вона розслабляє м’язи, допомагає боротися з зажатістю і болями. Сприяє травленню, допомагаючи руху їжі в травному тракті.

Калорії: 0

Знежирене молоко / 1. 5%

Користь: перешкоджає тязі до переїдання і допомагає захистити від остеопорозу, завдяки вмісту елементів здорового продукту – а саме, корисні вуглеводи, протеїн і малий відсоток жиру, які в рідкому вигляді повільно надходять в організм і дозволяють довше не відчувати почуття голоду. Також стабілізує цукор в крові. Молоко – ідеальне джерело кальцію, так як містить вітамін D, який необхідний для максимальної адсорбції кальцію. Воно також допоможе Вашому тілу не накопичувати жир. У недавньому дослідженні жінки, які вживали здорові продукти 3-4 рази в день (серед них було і знежирене молоко), втрачали майже в два рази більше ваги в порівнянні з тими, хто просто скоротив свої звичні порції. Кальцій запускає процес спалювання жиру, не утримуючи його в клітинах, тому дозволяє легше скинути і утримувати Ваш нормальну вагу.

Калорії: 120 на 227 грам

8 найкорисніших напоїв

Соєве молоко

Користь: знижує ризик захворювань серця. Містить розчинну клітковину і соєвий білок, які скорочують рівень ліпопротеїнів низької щільності (шкідливого холестерину) і тригліцеридів, тим самим знижуючи ризик серцево-судинних захворювань. Якщо Ви п’єте соєве молоко замість коров’ячого, то вибирайте таке, яке збагачене кальцієм, вітамінами A і D. Одне застереження: соя містить фітоестрогени, які можуть підвищити ризик розвитку раку молочної залози. Тому порадьтеся з лікарем, перш ніж починати споживання соєвого молока, особливо якщо у Вашої сімейної історії були випадки цього захворювання або воно діагностовано Вам.

Калорії: 81 на 227 грам

Гарячий шоколад

Користь: покращує настрій і захищає серце. Шоколад підвищує вироблення нейромедіатора серотоніну, який відповідає за контроль настрою (низький рівень серотоніну зазвичай свідчить про депресії). Какао-боби багаті поліфенолами, антиоксиданти рослинного походження, які допоможуть захистити клітини від окислення і знизити рівень шкідливого холестерину, який підвищує ризик серцевого нападу.

Калорії: 195 на 227 грам (якщо зварений будинку); 115 на 227 грам (якщо розчинна з порошку)

8 найкорисніших напоїв

Томатний сік з низьким вмістом натрію

Користь: дає хорошу профілактику проти різних форм раку. Оброблені томатні продукти – найбагатше джерело антиоксиданту лікопіну, який дозволяє знизити ризик раку шлунка і легень, а також захищає від панкреатиту, раку кишечника, стравоходу, раку ротової порожнини, молочної залози та шийки матки. Лікопін також захищає клітини тканин легенів і серця від окислювального пошкодження , перешкоджаючи розвитку серцево-судинних захворювань.

Калорії: 31 на 170 грам

Журавлинний морс

Користь: профілактика хвороб ясен. Вчені говорять про наявність у журавлини тих же антибактеріальних властивостей, які допомагають боротися з інфекціями сечовивідних шляхів і пародонтоз. Експерти кажуть, що журавлина містить особливі речовини, які перешкоджають шкідливому дії бактерій на яснах. Багато дієтологів з побоюванням ставляться до соків з-за вмісту цукрів, тому слід обмежити споживання морсів до однієї склянки в день (177 – 236 мл). Переконайтеся, то купуєте саме 100% сік, а не соковмісний напій або «шейк». Звичайно натуральні соки доступні в магазинах здорової їжі та деяких супермаркетах.

Калорії: 140 на 236 мл

Апельсиновий сік

Користь: захищає від катаракти, онкології, вроджених дефектів плода і підвищує імунітет. Відмінне джерело вітаміну С, антиоксидант, що допомагає захистити в тому числі від катаракти (помутніння зіниці, яке може привести до сліпоти) та раку легенів. Вітамін С перешкоджає окисленню клітинної мембрани (тим самим запобігаючи переродження здорових клітин в ракові), а також покращує імунітет і допомагає організму краще боротися з інфекціями. І також це відмінний джерело фолатів (фолієвої кислоти), що перешкоджають розвитку дефектів нервової трубки плода. Для підтримки здоров’я кісток можна вибрати апельсиновий сік, збагачений кальцієм.

Калорії: 115 на 227 грам

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *