aif-ukraine.kiev.ua

Як за допомогою смс сколихнути почуття коханої людини

Дорогі читачі, іноді наші почуття у стосунках застоюються. Щоб уникнути застою, охолодження та відторгнення, щоб любовний човен не розбився про побут, часом їх слід дипломатично розгойдувати та розворушувати.

Пропоную вашій увазі один цікавий спосіб, як можна сколихнути почуття коханої людини за допомогою смс. Цей спосіб мені особливо подобається. Для цього нам знадобиться одна невинна фраза, навколо якої ми побудуємо невелику інтригу, акуратно додавши щіпку потужного, психологічного закону дії у відповідь. Більше варіантів таких смс можна переглянути в цій статті https://applemint.com.ua/napisati-sms-koxanomu-cholovikovi-svoїmi-slovami-sumuyu/.

Отже, ви пишіть коханій людині таке: “Як добре, що ти в мене є, я тебе дуже люблю”. Коли людина прочитає подібне повідомлення, вона з більшою ймовірністю здивується. Адже зазвичай ми такі повідомлення не надсилаємо. Особливо коли довго років разом. А якщо і відправляємо щось подібне, то часто за такими повідомленнями слідує якесь прохання чи інформація про якусь проблему.

Кохана людина напевно захоче дізнатися причини такого нешаблонного повідомлення та незвичайної поведінки. Тому він якнайшвидше вийде на зв’язок. Напише вам чи передзвонить.

Як за допомогою смс сколихнути почуття коханої людини

Побачивши його дзвінок або повідомлення, не слід поспішати та одразу відповідати. Добра інтрига має трохи посилитися. Так, щоб людина ґрунтовно покрутила у своїх думках причини і подумала про вас трохи гірше, ніж є. Наче вам від нього щось треба. Або наче у вас щось трапилося.

Через деякий час ви відповідаєте або передзвонюєте. На його запитання “Що сталося?” ви відповідаєте, що нічого не сталося. І що ви просто так написали, тому що ви його справді дуже любите.

У цей момент якраз і відбувається романтичне чаклунство. Включається механізм полегшення і людина розуміє, що вам від неї нічого не треба. Відчуваючи вашу щирість, він переймається до вас почуттями у відповідь. Подібні повідомлення та подальші дії чудово допомагають зміцнити відносини. Щиро раджу вам взяти цей спосіб собі на замітку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *