Шкільна форма оптом від виробника в Україні — європейська якість за доступною ціною

Повернення стандартної форми одягу в освітні установи багатьма батьками сприймається прихильно, так як прищеплює дитині зачатки організованості та дисципліни. Разом з тим дитині хочеться купити тільки якісну шкільну форму, щоб в ній було зручно і комфортно, вона не заважала рухів і мала привабливий зовнішній вигляд. Українська компанія «TIMBO» надає можливість придбати модний одяг для дітей за доступною вартості з європейською якістю пошиття і різноманітними кольорами. Шкільна форма оптом від виробника в Україні надає масу можливостей для покупців заощадити на такому важливому і потрібному предметі гардероба. Компанія працює, як з приватними особами, які вирішили придбати відразу багато варіантів одягу, так і з торговими мережами і роздрібними точками. Початкова вартість настільки низька, що дозволяє продавцям реалізувати український одяг з максимальною вигодою при мінімальній накрутці.

Шкільна форма — опт в Україні на вигідних умовах

Компанія-виробник пропонує своїм клієнтам більше сотні найменувань товарів, придатних для загальноосвітніх установ, ліцеїв і спецшкіл. Батьки зможуть придбати своїй дитині кілька комплектів одягу — штани і піджаки, спідниці, бриджі, блузки і сорочки, светри та кардигани. Розрахунок оптової купівлі починається з п’яти одиниць товару будь-якого розміру і типу — найкращий варіант для швидкої і доступною покупки. Для магазинів і торгових точок працюють кращі умови, що дозволяють економити практично в будь-якій ситуації:

  • Додаткові знижки при збільшенні обсягу закупівлі;
  • Купівля тільки тих розмірів, які користуються популярністю;
  • Формування замовлення протягом 1-2 днів;
  • Відправка будь-яким поштовим сервісом в усі населені пункти України;
  • Повний супровід податковими та платіжними документами;
  • Немає обмежень на розмір мінімального і максимального замовлення.

 

Юридичним особам, які займаються реалізацією дитячого одягу шкільна форма оптом в Україні дозволить значно розширити асортимент магазинів, а також сприяє зниженню витрат на закупівлю і постачання. З компанією «TIMBO» ви станете найкращим продавцем якісних дитячих речей у вашому регіоні.

Купити шкільну форму — опт для фізичних осіб

Дуже часто в школах і ліцеях викладачі і самі батьки хочуть, щоб діти виглядали однаково і мали схожу форму, точно так же буває і з окремими класами і групами. В даному випадку доводиться спільно купувати форму в якомусь одному магазині або дотримуватися обумовлені параметри за фасоном і кольором. В інтернет-магазині «TIMBO» легко можна купити шкільну форму оптом відразу для всіх дітей. Єдина умова полягає в тому, щоб було не менше 5-ти найменувань товару, щоб покупка вважалася оптової та починали діяти більш низький ціни, ніж вказані на сайті.

Батькам досить скооперуватися і надати менеджерам список необхідних товарів, а також вказати спосіб отримання. Відправлення одягу відбувається після 100-відсоткової передоплати, але існує ймовірність оформлення покупки післяплатою. Уже з суми в 5000 гривень запускається програма додаткових знижок для клієнтів, що дозволить батькам економити на красивою і якісним одягом.

Есть что сказать? Смело пишите!