Туфлі на підборах – жіночність чи дискомфорт?

 1Насправді, туфлі на підборах можуть легко поєднувати у собі 2 поняття: «жіночність» та «дискомфорт». Але, чи потрібно це Вам? Скоріш за все, з дискомфортом не хочеться зіштовхуватись особисто. Обираючи пару туфель, зовнішній вигляд – це важливо, але надважливо – якість.
Тільки якісні жіночі туфлі на підборах не створюватимуть дискомфорту. Якщо Ви цілий день не роззуваючись працюєте та увесь час рухаєтесь, неякісна пара туфель може стати справжньою катастрофою. Під поняттям «катастрофа» ми маємо на увазі болючі мозолі та навіть болі у стопах. Незручний підйом, невідповідність підйому формі стопи – усе це ніяк не сприяє Вашому комфорту на цілий день. Отже, при купівлі пари не варто зосереджуватись виключно на зовнішньому вигляді. Поцікавтесь матеріалом. Звісно, якісна пара буде виготовлена з натуральної шкіри чи м’якенької замші.

 Хочете знати, як носити туфлі на підборах та не втомлюватись? Ми поділимось цінними рекомендаціями, які стануть основою Вашого комфорту.

  • Не варто носити туфлі на підборах щодня. Навіть, якщо цього вимагає дрес-код по роботі, намагайтесь змінювати туфлі на високому каблуку на щось більш зручне. Це можуть бути туфлі на платформі, або модель на низькому каблуку у 3-4 сантиметри. Ногам потрібно давати відпочинок, якщо не хочете мати проблем у майбутньому з варикозним розширенням вен.
  • Ваші стопи будуть готові до навантажень, якщо Ви будете їх мити періодично у холодній води. Варто також змащувати стопи зволожуючим кремом.

 Якщо Ви вже купили туфлі на підборах, але відчуваєте дискомфорт чи біль після їх зняття, для Вас є також декілька цікавих та корисних порад:

  • Протягом 10 хвилин масуйте ступні від пальців до ступні. Гомілку також можна помасувати, знімаючи тим самим напругу з ніг.2
  • Якщо ж з’явились набряки, у такому разі на допомогу прийдуть холодні компреси. Підійдуть навіть звичайні кубики льоду.  Можете заморожувати лід, капнувши перед заморожуванням декілька крапель ментолового масла чи лимонного соку. Такі додатки прискорюють сходження набряків та тонізують шкіру.

 Якщо Ви наразі знаходитесь у пошуках стильного та якісного взуття, пропонуємо ознайомитись з асортиментом жіночих туфель в інтернет-магазині «Легкі Кроки». На сайті є найновіші моделі, які наразі знаходяться на піку своєї популярності. Будьте стильними та впевненими у собі. І, звісно, не забувайте про комфорт та зручність на кожен день.

Есть что сказать? Смело пишите!